Książki o bukmacherce, który każdy typer powinien przeczytać

Rozpoczynając swoją przygodę ze sportowymi zakładami bukmacherskimi, być może przekonasz się, że typowanie wyników meczy wcale nie jest tak dziecinnie proste, jak się spodziewałeś. Nie zaszkodzi wtedy skorzystać z pomocy innych graczy. W internecie działa dużo for, blogów i portali typowo bukmacherskich z nieodpłatnymi poradami, niestety publikowane w takich miejscach informacje bywają czasami nierzetelne. Na szczęście masz także do dyspozycji książki autorstwa profesjonalnych typerów, w których dzielą się oni swoją wiedzą.

Początkującym typerom polecamy przede wszystkim „Enemy Number One” P. Veitcha, „Scorecasting” Moskowitza i Wertheima oraz „Mathematics in Games and Sports” R. J. Goulda. To biblie bukmacherstwa, w których znajdziesz rzetelne objaśnienia przykładowych spotkań i praktyczne porady, które nauczą cię samodzielnego dokonywania analiz meczy i wyciągania wniosków, a z czasem zarabiania pieniędzy na zakładach sportowych. Wiele z tych publikacji jest dostępnych w księgarniach internetowych, a kilka z nich jest też dostępnych w wersji polskojęzycznej.

Jeśli zapoznałeś się już z wspomnianymi książkami, a mimo to wciąż bukmacherskie zakłady sportowe są dla ciebie czarną magią, może wolałbyś spróbować swoich sił w grach kasynowych takich jak ruletka, bakarat, poker, blackjack czy one-armed bandit? Kliknij tutaj i zarejestruj konto w kasynie internetowym, a może los się do ciebie uśmiechnie:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *